Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Date
nl: Datum

en: User
nl: Gebruiker

en: Node types
nl: Node-types

en: Desc
nl: Aflopend

en: Other
nl: Andere

en: Number of days
nl: Aantal dagen

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: The entity type.
nl: Het entiteitstype.

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity id
nl: Entiteit-ID
