Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Date
pt: Data

en: User
pt: Usuário

en: Node types
pt: Tipos de conteúdo

en: Desc
pt: Decrescente

en: Other
pt: Outros

en: Number of days
pt: Número de dias

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Bundle
pt: Pacote

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Entity ID
pt: ID da entidade

en: The entity type.
pt: O tipo de entidade.

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Entity id
pt: ID entidade
