Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Date
ru: Дата

en: User
ru: Пользователь

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Desc
ru: По убыванию

en: Other
ru: Другое

en: Number of days
ru: Количество дней

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: The entity type.
ru: Тип сущности.

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Entity id
ru: ID сущности

en: User types
ru: Пользовательские типы
