Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Date
vi: Ngày tháng

en: User
vi: Người dùng

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Other
vi: Khác

en: Number of days
vi: Số ngày

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
