Move File (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term
az: Termin

en: Term ID
az: Termin İD-si
