Move File (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Settings
bs: Postavke

en: Path
bs: Putanja

en: Vocabulary
bs: Riječnik
