Move File (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Term
is: Hugtak
