Move File (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Term ID
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Id
bo: ཨང་རྟགས
