Move File (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Private
da: Privat

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Settings
da: Indstillinger

en: Path
da: Sti

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Directories
da: Mapper

en: Directory path
da: Mappesti
