Move File (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Private
fi: Yksityinen

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Path
fi: Polku

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Term
fi: Termi

en: Term ID
fi: Termin ID

en: Id
fi: Tunniste

en: Directories
fi: Hakemistot

en: Directory path
fi: Hakemistopolku
