Move File (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Private
he: פרטי

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Settings
he: הגדרות

en: Path
he: מיקום

en: Vocabulary
he: מילון

en: Term
he: סיווג

en: Term ID
he: מזהה מושג
