Move File (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Private
tr: Özel

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Path
tr: Yol

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Term
tr: Terim

en: Term ID
tr: Terim ID
