Move File (8.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Private
id: Privat

en: Content types
id: Jenis konten

en: Settings
id: Pengaturan

en: Path
id: Jalur

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Term
id: Istilah

en: Term ID
id: ID istilah
