Move File (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Vocabulary
th: คำศัพท์
