Move File (8.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Private
fr: Privé

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Settings
fr: Paramètres

en: Path
fr: Chemin

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Term
fr: Terme

en: Term ID
fr: Identifiant (ID) du terme

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Directories
fr: Répertoires

en: Private file system
fr: Système de fichier privé

en: Directory path
fr: Chemin du répertoire
