Move File (8.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Private
kk: Жеке

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Path
kk: Жол
