Move File (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Private
ro: Privat

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Settings
ro: Setări

en: Path
ro: Cale

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Term
ro: Termen

en: Term ID
ro: ID-ul termenului
