Move File (8.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Path
sq: Pozicioni

en: Vocabulary
sq: Fjalori
