Move File (8.x-1.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Settings
jv: Sétingan

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Term ID
jv: ID tetembungan
