Move File (8.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Settings
ps: امستنې

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Vocabulary
ps: قاموس
