Move File (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Private
eu: Pribatua

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Term
eu: Termino

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa
