Move File (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Private
mr: खाजगी

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी
