Move File (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Path
cy: Llwybr

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Term ID
cy: ID Term
