Move File (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Path
el: Διαδρομή

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Term
el: Όρος

en: Term ID
el: ID όρου

en: Directories
el: Κατάλογοι

en: Directory path
el: Διαδρομή καταλόγου
