Move File (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Private
ku: تایبەت

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Term ID
ku: ID ی واژە
