Move File (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Private
uk: Приватне

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Settings
uk: Налаштування

en: Path
uk: Шлях

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Term
uk: Термін

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Directories
uk: Каталоги

en: Directory path
uk: Шлях до каталогу
