Move File (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ
