Move File (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Private
cs: Soukromé

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Settings
cs: Nastavení

en: Path
cs: Cesta

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Term
cs: Termín

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Media
cs: Média

en: Directory path
cs: Cesta k adresáři
