Move File (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Private
gl: Privado

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Settings
gl: Axustes

en: Path
gl: Ruta

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Term ID
gl: ID do termo

en: Media
gl: Medios

en: Directories
gl: Directorios

en: Directory path
gl: Ruta do directorio
