Move File (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Media
ka: მედია
