Move File (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: Media
km: មេឌៀ
