Move File (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Private
ug: شەخسىي

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Media
ug: مېدىيا
