Move File (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Private
ar: خاص

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Path
ar: المسار

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: ID
ar: المعرف ID

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Term
ar: المصطلح

en: Term ID
ar: معرف الوسم

en: Media
ar: ميديا
