Move File (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Settings
ast: Preferencies

en: Path
ast: Camín

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Term ID
ast: ID del términu
