Move File (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Directories
kn: ಕಡತಕೋಶಗಳು
