Move File (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Private
sv: Privat

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Settings
sv: Inställningar

en: Path
sv: Sökväg

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Term ID
sv: Termens ID

en: Directories
sv: Kataloger

en: Directory path
sv: Sökväg till katalog
