Move File (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Private
gu: ખાનગી

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Path
gu: પાથ

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ
