Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Name
bo: མིང

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Submitted
bo: ཡར་སྤྲད་ཟིན

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Panel
bo: ངོས་པང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: - All -
bo: - ཡོངས-
