Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Download
hr: Preuzimanje

en: File
hr: Datoteka

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: Back
hr: Natrag

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Panels
hr: Paneli

en: Filter
hr: Pročisti

en: Start Date
hr: Od datuma

en: Phone
hr: Telefon

en: Owner
hr: Vlasnik

en: General
hr: Općenito

en: Start
hr: Početak

en: Online
hr: Umreženo

en: Last Name
hr: Prezime

en: Attachments
hr: Privitci

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Review
hr: Provjeri

en: About
hr: Opis
