Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Filter
ht: Filtre

en: Changed
ht: Chanje

en: - All -
ht: - Tout -
