Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: File
my: ဖိုင်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
