Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
