Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Download
af: Laai af

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Created
af: Geskep

en: Filter
af: Filtreer

en: Online
af: Aanlyn

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Review
af: Hersiening

en: Contributors
af: Bydraers

en: - All -
af: - Alle -
