Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Download
ar: تحميل

en: File
ar: ملف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: Back
ar: رجوع

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Submitted
ar: تم الإرسال

en: Filter
ar: انتقاء

en: Owner
ar: المالك

en: General
ar: عام

en: Start
ar: البداية

en: Online
ar: عالخط

en: Modified
ar: تم التعديل

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Changed
ar: تم التغير

en: Review
ar: المراجعة

en: About
ar: حول

en: Contributors
ar: المساهمون

en: - All -
ar: - الكل -
