Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Owner
az: Sahib

en: General
az: Əsas

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: - All -
az: - Hamısı -
