Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Download
be: Сцягнуць

en: File
be: Файл

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Password
be: Пароль

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Owner
be: Уладальнік

en: General
be: Агульны

en: Start
be: Пачатак

en: Online
be: Анляйн

en: Attachments
be: Дадаткі

en: About
be: Аб

en: Script
be: Скрыпт

en: @type: added %info.
be: @type: дадаў %info.

en: @type: updated %info.
be: @type: абнавіў %info.
