Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Download
bg: Свали

en: File
bg: Файл

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Filter
bg: Филтър

en: Phone
bg: Телефон

en: General
bg: Общи

en: Online
bg: Онлайн

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Reason
bg: Причина
