Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Password
br: Ger-tremen

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil

en: About
br: Diwar-benn
