Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (52 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Subject
da: Emne

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Download
da: Hent

en: File
da: Fil

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: Password
da: Adgangskode

en: - None -
da: - Ingen -

en: Name
da: Navn

en: Back
da: Tilbage

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Reviews
da: Inspektioner

en: Search Engine
da: Søgemaskine

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Submitted
da: Indsendt

en: Panels
da: Paneler

en: Start Date
da: Startdato

en: Phone
da: Telefon

en: Owner
da: Ejer

en: General
da: Generelt

en: First Name
da: Fornavn

en: Last Name
da: Efternavn

en: Modified
da: Ændret

en: Attachments
da: Bilag

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Invite
da: Invitér

en: Changed
da: Ændret

en: Review
da: Gennemgå

en: Reason
da: Begrundelse

en: Search Result
da: Søgeresultat

en: Biography
da: Biografi

en: Abstract
da: Resume

en: About
da: Om

en: Access denied.
da: Adgang nægtet.

en: Contributors
da: Bidragydere

en: Submission Details
da: Detaljer om indsendelse

en: - All -
da: - Alle -

en: Allowed HTML Tags
da: Tilladte HTML tags

en: Archived
da: Arkiveret

en: Contributor
da: Bidragyder

en: @type: added %info.
da: @type: tilføjede %info.

en: @type: updated %info.
da: @type: opdaterede %info.
