Multi Peer Review (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Online
dz: གློག་ཐོག

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།
